Complet thike per guzhine VINERS 19 thika

Shitet nga: Ali 08 Dhj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Pershendetje te gjitheve

Kam per shitje kete Komplet thikash per guzhine, prodhuar nga VINERS, ne kete complet jane gjithsejt 19 thika nga te gjitha masat, Completi eshte i ri dhe i pa perdorur, i ardhur nga Anglia,

Ju do bleni boxin complet qe brenda do kete 19 thika,druri mbajtes.

Ju do bleni vetem 1 Komplet thike = 19, ne box, te ri.

Faleminderit per shikimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim