Krevat

Shitet nga: Bajram 24 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati ka permasat 1.90m dhe 1.60m. Ka skelet metalik dhe drasa ortopedike . numri i telefonit 0684702366 (vodafone).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim