Krevat trecereksh 120x190 "OKAZION"

Shitet nga: tino 04 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati eshte ne gjendje te mire dhe te rregullt gjithashshtu eshte i paisur me kasen perkatese,trine prej druri dhe dysheku i cili nuk eshte i perdorur shume.


cmimi 10000L te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim