Krevat i pershtatshem per persona te semure

Shitet nga: shyqo 24 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
krevat qe ulet dhe ngrihet sipas nevojes, i pershtatshem per persona te semure, i ngjashem me krevat spitali, ne gjendje shume te mire, i pa perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim