Inverter nderrohet me tablet ose android.

Shitet nga: Flo 29 Nën 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
-Shes krevat marinar metalik, i cmontueshem ne dy teke, i pershtatshem edhe per dhoma plazhi. I perdorur. 8.000 leke,.

-Shes inveter 700 A =100 Euro dhe 1200A = 140 Euro qe lidhen me bateri makine dhe karikohen po nga inverteri, te pershtatsme per TV, PC, dhe llampa ekonomike.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim