Divan Kendor 3.2x 2.8 ml

Shitet nga: BENI 04 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
OKASION !

Divan kendor i Ri fare i pa perdorur, ne qese, me cohe ngjyre gri, sfungjer special, me disa jasteke. Parmasa 3.2 * 2.8 ml. Mosperdorimi ka ardhur per shkak te perosise gabim ne permasa !?. Porosia eshte bere per persona Vip. Cmimi i blere rreth 1500 euro dhe shitet per 100 000 leke te reja. Ta gezoje ai qe do e marre !

faleminderit

stirling
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim