Tavoline Kompjuteri

Shitet nga: geni 19 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavoline kompjuteri. Tavolina eshte shume e paster dhe gjithashtu shume estetike, sic mund ta shihni dhe ne foto. I vetmi "problem" qe ka eshte ne njerin cep te saj, qe nuk bie fare ne sy (shiko foton ne te djathte).

Cmimi 5000 lek.
Cel: 068 83 11 719
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim