Vazo lulesh,produkte kopshtarie,per ambjente lok..

Shitet nga: niku 07 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

86 300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
OKAZION!!!

SHES VAZO LULESH...

vazo plastike me lule 60 cope - 550leke copa
vazo me lule dhe vare0se 12 cope - 500leke copa
hark hyres me ngjyra - 7000leke
shkalle druri zbukuruese - 6000leke
palme + gardh zbukurues ngjyre e bardhe (2mx1.7m)- 8000leke
2mbajtese metalike vazosh,kembaleca (gjatesia 3m,lartesia 1m) +mbajtese metalike (4) vazosh stergjateshe- 7000leke
7vazo muri me lule artificiale - 400leke
6vazo porcelani ne ngjyre jeshile dhe te verdhe me kaktuse - 500leke
12mbajtese qirinjsh + 12vazo tavolinash te bardha - 300leke cifti
5ndarese ambjenti MDF - 9900leke

MUNDESI NDERRIMI!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim