Lule natyrale me vazo betoni rrumbullake shum te..

Shitet nga: Valter 23 Qer 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
shiten 22vazo betoni me lule te rritur mbi 1meter lulet jane dy llojesh ligust dhe pishe shiten per arsye mbyllje aktiviteti. cmim super I arsyeshme 15 euro nje vazo me lule.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim