Lule Fikus

Shitet nga: adriatik 04 Krr 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK   100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
SHES VAZO ME LULE FIKUSI.SHUME TE MEDHA PER AMBJENTE ME HAPESIRE TE MADHE. 30.000 Copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim