Bime Aloe Vera

Shitet nga: manu 15 Maj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Besoj se jeni te informuar per dobite e pafund qe sjell bima e Aloe Veres ne shendetin tone.

Nese jeni te interesuar per bime Aloe Vera, mund te na kontaktoni numrin e telefonit: 0682405739

Cmimet variojne nga madhesia e bimes, nga 500 - 800 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim