ALOE VERA

Shitet nga: domenika 26 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Rrenje Aloe Vera.
Bima e Mrekullise me çmim te arsyeshem gati per tu mbjelle ne shtepit tuaja. Bashke me te do te keni istruksione per kujdeseni e saj, dhe me te rendesishme jane receta per pregatitjen si ilaç natyror multifunksional. Ajo ka veti anti-inflamator, imuno-stimulant, antiseptik, tonik, detoksifikimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim