Lavatrice,Dush dhe Vaske

Shitet nga: Kristi 21 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Inventar për banjo
Lavatrice Candy e perdorur ne gjendje pune,dush 80lt 1 muaj i perdorur dhe vaska me permasa 2x1(m) 1 muaj e perdorur.te gjitha ne gjendje pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim