Punojme dyer dritare pvc

Shitet nga: ardi plast 18 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
per. punojm dyer dritare vetrata grrila rrjeta plastike. p v c e duralumin me porosi dhe cmime te arsyshme garanci deri ne 20 vjite corretsi per me shum mun te kontatoni n e 0685021402 0se 0682280555 ose ne .facbook ardi-plast .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim