Dyer dhe mobilje me porosi

Shitet nga: dyer mobilje 07 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Firma AlbDruri në Tirane me eksperiencë shumëvjecare në këtë fushë, ju ofron mundësinë të porositni pranë saj dyer druri dhe mobilje
Dyer të Brendshme druri, Folje e plastifikuar e cila e mbron nga lagështia.
Dizajne moderne.
Çmimi i dyerve pa xham është 169 euro
Çmimi i dyerve me xham është 190 euro (varet nga madhesia e xhamit)
Ka dhe me te lira qe jame me kase te drejte dhe jo harkore dhe cmimi esht me i lire
******Montimi dhe i Transporti FALAS*******
Në cmim jan perfshirë:brava e derës(Sikur ta deshironi ju) Kasa (sipas deshires e drejte ose e harkuar)
, Fashatura(e drejte ose e harkuar)|ALBDRURI| |0682067774|
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim