Port / Porta / Portë

Shitet nga: Arjan 12 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Antikë dhe Art
Bëjme Porta / Portë me porosi

Porta është dinjiteti ynë. Një mobiler bën një portë, një artist bën një dinasti.
Vepra është ekzekutimi i një porte në parafabrikat / e "Montueshme & çmontueshme". Garancia ështe marrë parasysh të jetë e përjetshme. Nëse ke dëshirë të kesh një portë për t'i prezantuar mikut ku nis shtëpia si edhe ta ndërtosh një herë e për të gjitha gjeneratat që do vijojnë kjo është porta e trojanit, ai që ka trojë (Truall).KOHA E PËRGATITJES:
45 Ditë

MONTIMI:
2 Ditë

MATERIALET:

Hekur
Llamarine
Beton
Dërrasë
Tjegulla
Bojë Vaji
Isoterm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim