Pasqyr e gllendur ne dru 250 e per 1 jav

Shitet nga: flori 05 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   499 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Antikë dhe Art
shitet nje pasqyr me permasa 80x454 e punuar totalisht me dor ne dru ahu e gllendur me nje mjeshteri te malle e pershtatshme per vila apo restorante teper klasike ,,,,,,,,,,,,,,,,,, ju mirpres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim