cezma per tualete dhe per guzhin

Shitet nga: KELI 13 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
cezma per tualete dhe per guzhin
te mara ne gjermani ja te pa perdorura .1 copa 2000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim