Tregera DOKA

Shitet nga: Ardian 23 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
dimenzione te ndryshme 1.80,2.65, 3,60,3.90, 4.90 eth
Matriali gjendet ne kosove si dhe kemi sasi te madhe
te importuara nga Austria
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim