Panele Diellore

Shitet nga: EUROSOL 11 Maj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Tiranë
Ofrojme panele diellore per uje te ngrohte sanitar 160, 200 dhe 250 litra.
Bejme montimin e tyre ne tarace ose cati.
Prodhim Grek

Rr. Siri Kodra, Ish-Frigoriferi, Tirane.
E-mail: eurosol-al@outlook.com
Tel: + 355 68 2048301

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim