Materiale hidraulike COES

Shitet nga: armand 10 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Materiale hidraulike COES per uje sanitar dhe shkarkime te te gjitha llojeve me shumice dhe pakice dyqani ndodhet ne rrugen hoxha tahsim ngjitur me farmacine pese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim