Kompresor ajri per matrapik

Shitet nga: Bledi 26 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
I ardhur nga italia ka mtrapikun dhe daltat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim