HIDROIZOLIM ZVICRRAN SARNAFIL PER PULLAZE TARA..

Shitet nga: ntsh.adi/ 31 Maj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
sarnafil esht materijal hidroizolues me garancijon te perhershem .perdoret per kulme qati pullaze pishina moqale e per shum tjera .dhe bejm montimin e sarnafilit ne menyr profisonale me puntoret profisoinist me 10 vjet pervoj pune ne zvicerr.jemi ne dispozicionin e juaj ne gjdo koh ne gjdo moment
per gjdo rast na kontaktoni ne numrat e telefonit 049346077 si dhe 044828805 edhe shesim .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim