Dyer e Dritare PVC

Shitet nga: Kamer Ideal Plast Shpk 26 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kompania Kamer Ideal Plast shpk ne Durres, nendeg e Kompanis Kamer Fenster AG ne Zvicerr ben prodhimin e Dritareve sipas deshirave tuaja, me qmime te volitshme per tregun Shqiptar.

Te dhenat; Profili VEKA - Makanizmi Sigenia - Xham Dopio me Argon montimi Falas dhe shum vite Garanci

Na Kontaktoni ne Tel: 069 60 45 762 / Tel: 069 60 45 761 ose ne web Faqen www.dritae.al

Kamer Ideal Plast, Ideal per Shtepin tuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim