Dyer dhe Dritare te plastikes

Shitet nga: Axhamus 25 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   115 LEK

Komuna: Tiranë
ofroj dyer dhe dritare me qmime te volitshme.
fabrika gjendet ne kosov prizren.

dimension 80x140= 120 euro me kiper me shumic 115 euro
matjen montimin e bejm ne menyr profesionale
izolimin e shtepis tuaj e ben deri ne 96%
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim