Bedoforma

Shitet nga: ludi 24 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten Bedoforma ne gjenje shume te mire,10 copa ,0.50x3 dhe 10 copa 0.30x3 bashke me qaforet italiane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim