36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV

Shitet nga: meti 15 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrve,gjersia 3.5metra,lartesia 2.125m,dhe 60kg,jan te kualitetit te lart prodhim gjerman,komplet sasin qmimi me marveshje
motorat gjinden ne prishtin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim