Shpues me bateri Dewalt DCD 735 C2

Shitet nga: Arta Impex 06 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shpues me Bateri te prodhuar nga Dewalt DCD 735 C2 , te pa perdorura (ne paket).

Specifikat:

Bateria : 1.5 Ah (me 2 bateri Lion)

Rrotullimet : 1900 RPM

Ka drite ne pjesen e poshtme

Paisja eshte shume e fuqishme dhe me kualitet

Garancion 2 cite
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim