Sharre DW777, Dewalt

Shitet nga: Arta Impex 06 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 LEK

Komuna: Tiranë

Sharra eshte prodhim i DEWALT, me kualitet shume te larte, dhe garancion 2 vite.

Specifikacionet mund ti shihni ketu:


http://www.dewalt.co.uk/powertools/productdetails/catno/DW777/info/specifications/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim