Rulot sferik i pershtatshem per aktivitet ambulant

Shitet nga: artur 09 Mar 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Rulot ne forme sferike i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ambulant. Me diameter 2m dhe lartesi 2.7m eshte higjenik dhe i paisur me instalime elektrike dhe hidraulike(mini lavaman) ben te mundur zhvillimin normal te cdo lloj aktivitevi ambulant. Mund te levizet lehtesisht me ane te nje makine, pa pasur nevoje per patente te vecante. pesha 250 kg.gjithashtu ka te gjithe sinjalistiken e duhur per te levizur lirshem ne rruge.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim