Pompa uji

Shitet nga: Fredi Gjenerator 23 Sht 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motorr pomp nafte Dhe benxine per vaditje me permasa nga 1 pol deri 4 pol ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim