Pompa sovaje

Shitet nga: paulin 22 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes 2 pompa sovatimi jan me korent me 3 fazorsh, dhe punojne me llaq te gatshem, pluher,.ose i ndrroj me makina,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim