Pjekes Kafeje

Shitet nga: Besmir Ndoj 19 Krr 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 901 EUR

Komuna: Tiranë
Pjekes Kafeje baske me kolektor lekures se kafes. Zvolon dhe pjek kafe te jeshile. Pjekesi: elektromotor 2Hp 380V/50HZ, prodhim 90kg ne ore, permasat 214*167*90, pesha 490kg, pjekje me gaz. Kolektori; elektromotor 1.5Hp 380V/50HZ, permasat 202*50*40, pesha 120kg, punimi gaz dhe korent. Ne gjendje shum te mire, pak i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim