Pjekes Kafeje

Shitet nga: Besmir Ndoj 19 Krr 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 601 EUR

Komuna: Tiranë
Pjekes Kafeje, per espresso dhe kafe turke. Me elektromotor 1Hp, deri ne 40kg prodhim ne ore, korent 220-380V dhe gaz, peshon 230kg, permasat 170*70*150, i pa zhurmshem dhe i pa tymshem, Ne gjendje shum te mire dhe fare pak i perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim