POMPE+FSHESE LAVAZHI

Shitet nga: xxx 09 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Pompa dhe fshesa jane ne gjendje shum te mire ,me pak se nje vit te perdorura
Jane marka italiane te blera tek METABO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim