Okazion Gjerenator AKSA

Shitet nga: edan 13 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Gjerenator AKSA ne gjendje perfekte , pothuajse i ri me 10 ore pune..fuqia :22kw ,
3 fazor dhe monofaze , viti 2006...shitet per arasye mosperdorimi !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim