Makineri e paisje per Gurore dhe Lavatriçe

Shitet nga: Lek 03 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Per te gjithe te interesuarit qe kane apo duan te ngrene nje impjiant per prodhimin e reres dhe çakullit te fraksionuar ju afrojme makineri ,paisje (linja komplete) dhe pjese kembimi ne kete fushe.
Makinerite ,paisjet dhe linjat qe afrojme ne jane te nje cilesie shume te mire dhe sherbejne per thernimin si te gureve nga gurore ne mal po ashtu dhe te zhavoreve te lumit. Kapacitetet sipas kerkesave tuaja.
Ne marrim persiper jo vetem tju sigurojme keto makineri , paisje apo linja komplete.........por dhe projektimin , montimin dhe venien ne pune te tyre. Per çdo gje tek ne keni garancine perkatese.
Kontaktoni :
o684407383 / 0692868836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim