Makina per prodhimin e qesev

Shitet nga: ali 03 Maj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shiten makinat per prodhimin e qesev, thaseve per mbeturina, folijave , si dhe makina e riciklimit
Makinat jan ne gjendje te rregullt , viti prodhimit 2005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim