Makin rrashinimi per parkete

Shitet nga: Tirane 02 Gsh 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ne gjendje pune shum tmir. Prodhim frankogjerman dhe shum e mirmbajtur. Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim