Lavatrice

Shitet nga: Marvina 13 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes lavatrice CANDY, 1 vit perdorim dhe nuk ka asnje problem. Shitet per 120 mije leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim