Kompresor

Shitet nga: kompresor 27 Gsh 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
shitet kompresor me tobo vaj dhe me valvul [23BDA1390] ne ne gjendje te mire pune 1700euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim