Komlet Makina Për PVC

Shitet nga: PVC MURAT 02 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes komlet maqinat per pvc MURAT::: 1.Makina Për Premjen e PVC-s
2.Makina e Ngjitjes-PRES me ngjitje 0
3.Makina për hapjen e dorezave dhe Rezeve
4.Makina për Prerjen e Llajsneve
5.Makina për pastrimin e qosheve me dy kok
6.Makina për hapjen e profilit T...
Dhe KOMPRESORI 320L JUGOSLAVMakinat Gjenden Ne Kosov-Prizren
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim