Kirbi sentria

Shitet nga: vojsava 10 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
shitet aparat gjeneralelektrik KIRBI " SENTRIA ,amerikane me 85 procese,,,,sherben per pastrimin dhe larjen e te gjitha ambjenteve, pa u levizur nga vendi ,Eshte e re ne kuti,e pa hapur fare ,,eshte okazion ,eshte blere 2080 euro ,dhe shitet 1300 euro,asistenca eshte falas dhe eshte me garanci 5 vjecare ,eshte bashke me aparatin e larjes,,shapon dhe te gjitha pajisjet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim