Gjenerator

Shitet nga: artan 08 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes nje gjenerator 650w i pershtatshem per dyqan(ndricim) dhe per shtepi.eshte prodhim gjerman shum pak i perdorur.funksionon me benzine me konsum minimal. eshte blere 16000leke dhe shitet 8000leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim