Gjenerator NDL

Shitet nga: Mikel 14 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet gjenerator i markes NDL 7000 T 6.3 kv me nafte me nji piston.gjeneratori eshte me celes ka 2 dalje per marrje energjie dhe eshte me stabilizator.Eshte bler i ri dhe ka shum pak ore pune ,ne gjendje perfekte shitet per arsye se me nevojitet nje me i madh dmth mund te behet dhe nderrim por te jete patjeter me nafte.Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim