Gjenerator MOSA SGE 4500 HSX Super Silencioz NIS..

Shitet nga: Isidor 29 Krr 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Grup elektrogjen portabel, me rrota, me benzin, motorr Honda, ndalese automatike kur bie niveli i vajit per mbrojtjen e grupit, nisje elektrike me celes, alternator sinkron monofaze, interrutor diferencial, mbrojtje termike per mbingarkese, i predispozuar per perdorim me kuadro automatike, sipas direktivave europiane CEE per zhurmat dhe sigurine. Klas izolimi H. Si me poshte te dhenat teknike.

Ne gjendje te re vetem 20 ore perdorim.

Tipi i fazes: Monofaze
Karburanti: Benzin
Fuqia Monofaze KW Maksimale: 4.4
Fuqia Monofaze KVA Maksimale: 4.9
Fuqia Monofaze KW Perdorim i Vazhdueshem: 3.6
Fuqia Monofaze KVA Perdorim i Vazhdueshem: 4
Frekuenza (Hz): 50
Korenti (A) Monofaze: 21.3
Tensioni Monofaze (V): 230
Motorr Honda GX270, Benzine, OHV, 4 kohesh
Cilindrata (cm³): 270
Cilindra: 1
Regjim motorri (xhiro): 3.000
Ftohja: Me Ajer
Nisja: Elektrike
Kapacitet Serbatori Karburant (L): 13
Autonomia: 8 ore
Konsumi: 1.6 l/ore
Gjatesia Fizike (mm): 900
Gjeresia Fizike (mm): 570
Lartesia Fizike (mm): 720
Pesha boshe (kg): 130
Fuqia Akustike LwA - dB (A): 88
Presioni Akustik LpA -..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim