Gjenerator 800 w

Shitet nga: Jari 07 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Tiranë
Gjenerator .. i blere ne itali dhe i pa perdorur .. 800 w me benzine !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim