Gjenerator 6 kw 3 fazor dhe 2 fazor me nafte, 800€

Shitet nga: Xhemal2014 20 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Gjenerator mg 6/5 i-d 6 kw nafte ne gjendje te mire pune me ndezje automatike
800 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim