Gjenerator

Shitet nga: ilirjan 01 Qer 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
gjeneratoret per te cilet ju ofrohen kane si parim pune kondrapeshat..jane e njejta teknollogji qe perdoret ne puset e naftes . konsumojne nje energji te vogel fillestare per tu ndezur dhe pas kesaj nuk harxhojne por prodhojne energji me ane te kondrapeshave..jane te pershtatshem per cdo lloj perdorimi ..tre faze dhe monofaze..ne baze te kerkeses tuaj..jane komplet energji e paster. pa ndotje ambiebti.pasi nuk djegin as nje lloj karburanti..kemi projektuar te gjitha modelrt nga 5 kw deri ne 1 megawat..presim investitore ..jam mekaniku i trete ne bote qe kam aritur ta ve ne pune kete tip motori.. ne peru eshte shpikur nga fernando siksto ramos ..ne columbia e ka prodhuar carlos ucros.. dhe ne europe nga ilirjan merollari.. per keto mund te gjeni informacion ne internet sa te doni....munt te shihni dhe faqen time ..aty jane hedhur te gjitha studimet dhe eksperimentimet. https://www.facebook.com/pages/MY-IDEA-Gjeneratore-energjia-E-LIRE-/625986744140250?ref=hl ..mos harxhoni duke konsumuar karburant. .energjia esht falas.. bliheni nje here gjeneratorin dhe do ta kini per gjithmone..konsumi zero. .. pres per bashkepunim cdo lloj firme apo person qe interesohet ne fushen e energjise..00306996479035 ..mail. ilirjan111@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim