Fshese lavazhi dhe per larje tapicerie

Shitet nga: flori 28 Sht 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet fshes lavazhi thith dhe uje dhe perdoret per larie tapicerie.fshesa eshte origjinale gjermane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim